plakat konkursowy dla dzieci szkolnych

KONKURS „CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ”

Pragniemy, aby uczniowie naszej szkoły, nasi przyszli absolwenci potrafili każdego dnia dostrzegać wartość bezinteresownej pomocy i działań na rzecz innych ludzi. Nasza szkoła również potwierdziła swój udział  w Ogólnopolskim Konkursie „Cukierek za życzliwość – i TY możesz zostać wolontariuszem”. Szkolnym koordynatorem konkursu jest p. Marta. Chętni uczniowie, którzy potwierdzili swój udział otrzymali karty informacyjne i regulamin, a także oświadczenie dla rodziców. Etap wewnątrzszkolny potrwa do 15 stycznia 2022r. 

Naszym małym wolontariuszom życzymy wytrwałości i już dziś gratulujemy podjętego pierwszego kroku na drodze kształtowania swojej wrażliwości i bezinteresowności względem drugiego człowieka. 

POWODZENIA DLA WSZYSTKICH !!!

X OGÓLNOPOLSKI KOKURS FUNDACJI DWA SKRZYDŁA ANIOŁA

Kierowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych. Regulamin dostępny pod adresem www.dwaskrzydlaaniola.pl

W IX edycji wzięło udział ponad 300 szkół i 13000 uczniów. Chodźcie i zobaczcie jak wiele dobra możecie uczynić.

Nagrody: Świadectwo szlachetności, Puchary i Cukierki.