flaga Ukrainy w sercu

POMOC DLA UKRAINY

Drodzy Rodzice! Kochany Uczniowie! Kończymy ten tydzień pracy i nauki z trudnym doświadczeniem, gdy za naszą granicą toczy się wojna. Do naszego kraju w strachu i obawach uciekają nasi rówieśnicy z rodzicami, dziadkami. Także i MY w naszej małej społeczności szkolnej i lokalnej pragniemy im pomóc, okazać wsparcie. Zwracamy się do Was wszystkich Kochani i włączamy się w zbiórkę, którą organizuje Stowarzyszenie Runners Power i Pomocną Dłoń w Śremie, przy współpracy ze Śremskim Sportem. Na obecną chwilę zbierane są: herbata, kawa, cukier, koce, pampersy dla dzieci, bandaże, woda utleniona, nawilżające chusteczki, ręczniki papierowe. Będziemy te wszystkie najpotrzebniejsze produkty zbierać w naszej szkole już od poniedziałku 28 lutego, przez najbliższe dwa tygodnie. Zawsze mogliśmy liczyć na zaangażowanie ze strony naszych uczniów i ich rodziców. Wiemy, że i teraz też tak będzie. Okażmy nasze serca i pomoc obywatelom Ukrainy 🇺🇦. Już teraz za każdy serdeczny gest ♥️ dziękujemy.