ROK SZKOLNY 2022/2023

KLASA 1

  1. Elementarz odkrywców 1 cz.1-4 podręcznik zintegrowany + ćwiczenia zintegrowane cz.1-4 (Barbara Stępień, Ewa Hryszkiewicz, Joanna Winiecka-Nowak)
  2. Elementarz odkrywców 1 cz.1-2 podręcznik do matematyki + ćwiczenia do matematyki cz.1-2 (Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz)
  3. Zeszyt ćwiczeń Dzień odkrywców
  4. Zeszyt do kaligrafii
  5. Zeszyt do kaligrafii matematycznej
  6. Muzyka z CD
  7. Edukacja wczesnoszkolna 1 – zeszyt ćwiczeń z informatyką (Michał Kęska)
  8. Super Heroes 1 (j. angielski) – podręcznik (Adlard Rebecca, Dorota Sikora-Banasik, Edyta Smółkowska)+ ćwiczenia
  9. Pan Bóg jest naszym Ojcem (dwie części) (red.) ks. dr Paweł Płaczek

KLASA 2

  1. Elementarz odkrywców 2 cz.1-4 podręcznik zintegrowany + ćwiczenia zintegrowane cz.1-4 (Barbara Stępień, Ewa Hryszkiewicz, Joanna Winiecka-Nowak)
  2. Elementarz odkrywców 2 cz.1-2 podręcznik do matematyki + ćwiczenia do matematyki cz.1-2 (Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz)
  3. Zeszyt ćwiczeń Potyczki ortograficzne
  4. Muzyka
  5. Edukacja wczesnoszkolna 2 – zeszyt ćwiczeń z informatyką (Michał Kęska)
  6. Super Heroes 2 (j. angielski) – podręcznik (Dorota Sikora-Banasik, Rebecca Adlard) + ćwiczenia
  7. Chcemy poznać Pana Jezusa (dwie części) (red.) ks. dr Paweł Płaczek

KLASA 3

  1. Elementarz odkrywców 3 cz.1-4 podręcznik zintegrowany + ćwiczenia zintegrowane cz.1-4 (Barbara Stępień, Ewa Hryszkiewicz, Joanna Winiecka-Nowak)
  2. Elementarz odkrywców 3 cz.1-2 podręcznik do matematyki + ćwiczenia do matematyki cz.1-2 (Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil)
  3. Zeszyt ćwiczeń Potyczki ortograficzne
  4. Muzyka
  5. Edukacja wczesnoszkolna 2 – zeszyt ćwiczeń z informatyką (Michał Kęska)
  6. Super Heroes 3 (j. angielski) – podręcznik (Rebecca Adlard, Dorota Sikora-Banasik, Edyta Smółkowska) + ćwiczenia
  7. Pan Jezus nas karmi (red.) ks. dr Paweł Płaczek

KLASA 4

  1. Nowe Słowa na start! 4 (Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz) + ćwiczenia
  2. Matematyka z plusem 4 (Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Marta Jucewicz) + ćwiczenia (wersja C)
  3. Wczoraj i dziś 4 (Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, Grzegorz Wojciechowski) – historia
  4. Tajemnice przyrody 4 (Maria Marko-Worłowska. Feliks Szlajfer, Joanna Stawarz) – przyroda
  5. Lubię to! 4 (Michał Kęska) – informatyka
  6. Jak to działa? 4 (Lech Łabecki, Marta Łabecka)– technika
  7. Brainy 4 (j.angielski) podręcznik (Nick Beare) + ćwiczenia
  8. Jestem chrześcijaninem (red.) J. Szpet, D. Jackowiak

KLASA 5

  1. Nowe Słowa na start! 5 (Marlena Derlukiewicz, Anna Klimowicz) + ćwiczenia
  2. Matematyka z plusem 5 (Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Marta Jucewicz) + ćwiczenia (wersja C)
  3. Wczoraj i dziś 5 (Grzegorz Wojciechowski) – historia
  4. Puls życia 5(Marian Sęktas, Joanna Stawarz) – biologia
  5. Planeta Nowa 5 (Feliks Szlajfer, Zbigniew Zaniewicz, Tomasz Rachwał, Roman Malarz) – geografia + ćwiczenia
  6. Lubię to! 5 (Michał Kęska) – informatyka
  7. Jak to działa? 5 (Lech Łabecki, Marta Wiśniewska) – technika
  8. Brainy 5 (j.angielski) podręcznik (Nick Beare) + ćwiczenia
  9. Bóg szuka człowieka (dwie części) (red.) ks. dr Marcin Wojtasik; s. Beata Zawiślak

KLASA 6

  1. Nowe Słowa na start! 6 (Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz) + ćwiczenia
  2. Matematyka z plusem 6 (Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Marta Jucewicz) + ćwiczenia (wersja C)
  3. Wczoraj i dziś 6 (Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, Grzegorz Wojciechowski)- historia
  4. Puls życia 6 (Joanna Stawarz)– biologia
  5. Planeta Nowa 6 (Tomasz Rachwał, Roman Malarz, Dawid Szczypiński) – geografia + ćwiczenia
  6. Lubię to! 6 (Michał Kęska) – informatyka
  7. Jak to działa? 6 (Lech Łabecki, Marta Łabecka) – technika
  8. Brainy 6 (j.angielski) podręcznik (Nick Beare) + ćwiczenia
  9. Jezus nas zbawia (dwie części) (red.) ks. dr Marcin Wojtasik; s. Beata Zawiślak

KLASA 7

  1. Nowe Słowa na start! 7 (Joanna Kościerzyńska, Joanna Ginter, Katarzyna Łęka, Joanna Krzemińska, Joanna Kostrzewa, Natalia Bielawska) + ćwiczenia
  2. Matematyka z plusem 7  (praca zbiorowa)
  3. Wczoraj i dziś 7 (Stanisław Roszak, Anna Łaszkiewicz, Jarosław Kłaczkow) – historia
  4. Puls życia 7 (Małgorzata Jefimow) – biologia
  5. Planeta Nowa 7 (Roman Malarz, Mariusz Szubert, Tomasz Rachwał) – geografia + ćwiczenia
  6. Chemia Nowej Ery 7 (Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin)
  7. Spotkania z fizyką 7 (Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska)
  8. Lubię to! 7 (Grażyna Koba) – informatyka
  9. Repetytorium ósmoklasisty cz.1 kl.7 (j. angielski) – Malcolm Mann
  10. Deutschtour FIT 7 (j. niemiecki) podręcznik + ćwiczenia (Kościelniak-Walewska)
  11. Bóg wskazuje nam drogę (red.) ks. dr Marcin Wojtasik; s. Beata Zawiślak

KLASA 8

  1. Nowe Słowa na start! 8 (Joanna Kościerzyńska, Joanna Ginter, Katarzyna Łęk, Natalia Bielawska, Monika Iwanowska, Małgorzata Chmiel, Joanna Krzemińska, Joanna Kostrzewa) + ćwiczenia
  2. Matematyka z plusem 8 (praca zbiorowa)
  3. Wczoraj i dziś 8 (Robert Śniegocki, Agnieszka Zielińska) – historia
  4. Puls życia 8 (Beata Sągin, Andrzej Boczarowski, Marian Sęktas) – biologia
  5. Planeta Nowa 8 (Dawid Szczypiński, Tomasz Rachwał) – geografia + ćwiczenia
  6. Chemia Nowej Ery 8 (Jan Kulawik, Maria Litwin, Teresa Kulawik)
  7. Spotkania z fizyką 8 (Grażyna Francuz-Ornat, Teresa Kulawik, Maria Nowotny-Różańska)
  8. Dziś i jutro (Arkadiusz Janicki, Iwona Janicka, Tomasz Maćkowski, Aleksandra Kucia-Maćkowska) – wos
  9. Żyję i działam bezpiecznie 8 (Jarosław Słoma)- edb
  10. Lubię to! 8 (Grażyna Koba) – informatyka
  11. Repetytorium ósmoklasisty (j. angielski) – Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles
  12. Deutschtour FIT 8 (j. niemiecki) podręcznik + ćwiczenia (Kościelniak-Walewska)
  13. Aby nie ustać w drodze (red.) J. Szpet, D. Jackowiak